top of page
abstract-background-with-low-poly-design.jpg

BÜYÜK FİKİRLERİ GERÇEK KILIYORUZ

Dijital Ölçüm Sistemleri

Büyük boyutlu materyallerin üretiminin ve kullanımının gerçekleştiği ağır sanayi sektöründe, materyallerin metrik ölçümünün hassas bir şekilde yapılması performans ve kalite açısından büyük önem arz etmektedir. Sunduğumuz "Dijital Ölçüm Sistemleri" çözümü ile materyallerin metrik ölçümü hassas bir şekilde dijital olarak yapılmaktadır.  Zamandan ve maliyetten tasarruf sağlamanın yanı sıra iş ve işçi güvenliği konularına da katkı sağlamaktadır.

construction-plans-with-helmet-drawing-tools-blueprints.jpg

Sensörler

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok sistemde algılama ve ortam parametreleri kontrolü için sensör kullanımı ön plana çıkmıştır. Kullanım alanı ve özelliklerine göre birçok farklı sınıfa ayrılan sensörler, analog ve dijital çıkışları ile sistemlere bilgi sağlamaktadır. Yakınsama sensörleri, Hall Effect sensörleri ve benzeri hareket sensörleri tasarımı ve üretimi ile piyasaya sensör çözümleri sunmaktayız.

blue-red-light-dark-room.jpg

Elektronik Filtreler

Elektronik sistemlerin kullanımın artması ve birbirine entegre olmuş sistemlerin tek bir ana sistem üzerinden kontrolüne imkan sağlanması, sistemlerde toplanan verilerin birbirleri üzerinde elektriksel etki oluşturması sorunlarına yol açmaktadır. Alınan sinyallerin daha temiz ve doğru olması için, sistemlerde elektronik filtreler kullanılmaktadır. Farklı frekans ve özellikteki filtre çözümlerimiz ile sinyallerin daha temiz ve doğru bir şekilde sistemlere ulaşmasını sağlamaktayız.

abstract-background-with-sound-waves-design.jpg

Tasarım Hizmetleri

Gelişen teknoloji ile birlikte, amaca özel sistem ve elektronik kart tasarımı ihtiyaçları gün geçtikçe artmaktadır. "Tasarım Hizmetleri" çözümlerimiz ile piyasada ihtiyaç duyulan sistem ve elektronik kart tasarımlarını gerçekleştirerek farklı ve özel alanlara uygun ürünler sunmaktayız.

Bunun yanı sıra elektronik devre ve kartlar üzerinde hata tespiti, tamiri ve ölçümleri konularında da piyasaya hizmet vermekteyiz.

Bilgisayar Devre Kartı Makro
bottom of page